Zmizel Kristián

 

   Vzhledem k tomu, že se na nás obrátilo větší množství lidí s informací, kdo je ve skutečnosti zmizelý muž Kristián Svozil z Písecka, který je od neděle 8. 7. 2018 nezvěstný, rozhodli jsme se Vás o tom informovat. Z více zdrojů máme potvrzeno, že se jedná o mladého muže, který byl pokřtěným svědkem Jehovovým a sloužil ve sboru Písek. Většina těchto informací máme přímo od svědků Jehovových, kteří ho údajně osobně znají. Budeme tento případ sledovat dále, ale zatím je to v rukou Policie ČR, takže co se vlastně stalo s Kristiánem a co je skutečnou příčinou tohoto jednání, to se dozvíme v následujících dnech. Níže uvádíme internetové zdroje, které právě píší o tom co se vlastně stalo.

TV Nova: http://tn.nova.cz/clanek/zmizel-kristian-rodina-je-zoufala-prazdne-auto-nasli-u-prehrady.html

Písecký deník: https://pisecky.denik.cz/zlociny-a-soudy/policie-zada-o-pomoc-pri-patrani-po-pohresovanem-muzi-20180709.html

 

Bylo nám také sděleno, že Policie ČR byla také informována o tom, že Kristián Svozil je svědkem Jehovovým, skutečnost, která by mohla pomoci při vyšetřování této události. V případě dalších informací ohledně zmizelého Kristiána, nás můžete také informovat na náš email: badatelebible@seznam.cz, nebo volejte na číslo: +420 605 764 075. Děkujeme za Vaší spolupráci ohledně této smutné události a věříme, že Policie ČR co nejrychleji tuto záležitost vyšetří.

 

Autor: facilis

1 Comment

Add a Comment

Tady můžete napsat váš komentář