Zónový dozorce 2017 Bratislava (Sestřih nejzajímavějších momentů – Highlights)

 

   V květnu 2017 navštívil bratislavskou pobočku svědků Jehovových zónový dozorce bratr Gaay, který měl při této příležitosti také proslov s názvem „Jsi připravený na věčný život?“ Zajímavost této přednášky spočívá v tom, že odpovídá na otázky, které se jinde například nedozvíte. Například otázka: Sály Království, komu patří? Další otázka: Vedoucí sbor, kdo ho řídí?, byla otázka, která již tradičně zaznívá z úst představitelů vedoucího sboru, i když ve Strážné věži z února 2017 na straně 26 se píše: „Vedoucí sbor není při své činnosti ani inspirovaný Bohem, ani neomylný. Může se proto zmýlit v naukových nebo organizačních otázkách.“ Zajímavě je také odpovězeno na otázku: Proč dochází ke změnám v organizaci?, a také na další otázky. Zveme Vás k poslechu tohoto krátkého sestřihu.

Zónový dozorce 2017 Bratislava

 

Autor: facilis

4 Comments

Add a Comment
 1. fineasdergraaf

  Děkujeme týmu Badatelů Bible za zveřejnění dokreslující informace.
  Občerstvujeme paměť:
  Americká Strážná věž – český překlad, studijní vydání; červenec/2013 Kdo je skutečně věrný a rozvážný otrok?
  https://www.jw.org/cs/publikace/casopisy/w20130715/kdo-je-verny-rozvazny-otrok/
  Jan, 14:6 Ježíš mu odpověděl: „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“

 2. Badatelé Bible

  Děkujeme Vám za doplnění informací pomocí Strážné věže a článku „Kdo je skutečně věrný a rozvážný otrok?“ Tým Badatelů Bible

 3. Kde toto video najdu celé?

 4. Tzv. „věrný a rozvážný otrok“ vychvaluje sám sebe a veškerá negativní prohlášení o sobě klasifikuje jako odpadlictví. Nezměnil se ale za ten čas svého fungování ve zlého otroka, před kterým nás Ježíš varuje?

Tady můžete napsat váš komentář