Poděkování a přání do příštího roku 2019

 

   Z rychle blížícím se koncem roku, by jsme chtěli jako tým Badatelů Bible poděkovat za obrovskou podporu a sledovanost všem, kteří se podílejí na této sledovanosti a podpoře těchto stránek. Taktéž za podporu a sledovanost na kanále YouTube, Google+, Twitter a taktéž Instagram. Děkujeme všem členům facebook skupiny Badatelé Bible za příspěvky, podporu a trpělivost, taktéž za shovívavost v názorech druhých a chápání jeden druhého. Moc Vám jako tým Badatelů Bible chceme z celého srdce za to poděkovat.

A budeme Vám celý tým Badatelů Bible vděční, když budete ochotni takovou podporu, kterou jste nám projevovali až dosud projevovat i nadále. Proto Vám všem chceme popřát hodně trpělivosti a ohleduplnosti, vůči druhým z jinými názory a taktéž shovívavost. Přejeme všem také zdraví a trochu štěstí v novém roce 2019.

A při této příležitosti se s Vámi rádi podělíme z několika statistickými údaji o naší činnosti. A zároveň si myslíme že statistiky nám jasně ukazují, že naše činnost má smysl a je pro nás motivací pro další naší činnost.

 

Děkujeme také některým jednotlivcům za Vaší velkou finanční podporu naší aktivity!

 

Emailová pošta byla zřízena 31. 10. 2017 a do dnešního dne na ní přišlo celkem 322 emailů (dotazy, žádost o pomoc, vyhrožování, poděkování, tipy pro příspěvky, odkazy na jiné internetové stránky a YouTube kanály, nabídky spolupráce, důvěrné informace od naších přátel z řad svědků Jehovových atd.)

 

Naše facebook skupina Badatelé Bible byla založena 3. 3. 2018 a dnes již má přes 60 členů.

 

Statistika YouTube Badatelé Bible

Statistika YouTube Badatelé Bible

 

Statistika zhlédnutí stránek www.badatelebible.cz

Statistika zhlédnutí stránek www.badatelebible.cz

 

Top 12 příspěvků stránek www.badatelebible.cz

Top 12 příspěvků stránek www.badatelebible.cz

 

Statistika vyhledávání www.badatelebible.cz

Statistika vyhledávání www.badatelebible.cz

 

Autor: petrelisa

 

Tady můžete napsat váš komentář