Historie vytváření Mezinárodní mapy bývalých svědků Jehovových a jejich přátel

 

Dne 30. 10. 2017, jsme se jako Badatelé Bible rozhodli, že začneme tvořit Mapu bývalých svědků Jehovových a postupně se začali objevovat první odvážlivci do tohoto projektu. Byla to radost, když jsme postupně do této mapy zapisovali první lidi. V této naší činnosti jsme s odhodláním pokračovali, až se s námi zkontaktoval člověk, který nám dne 13. 3. 2018 napsal tuto zprávu na náš email:

Dobrý den,
Byl jsem v organizaci svědků Jehovových už více než 18 let. Nechala jsem ji psát dopis téměř před dvěma lety. Od té doby vytváří takovou mezinárodní mapu bývalých svědků Jehovových.

Prosím, kontaktujte mě,
pozdravy!

Samozřejmě, rychle jsme pochopili, že je to člověk, který nám píše pomocí Google překladače a chce nám sdělit, že byl svědkem Jehovovým přibližně 18 let, a před dvěma lety napsal dopis radě starších, že již nechce být svědkem Jehovovým a také že od té doby vytváří Mapu bývalých svědků Jehovových. Následně nato, jsme se zkontaktovali telefonicky a zjistili jsme, že se jmenuje Robert a žije v Německu. Řekl nám, že takovouto mapu bývalých svědků Jehovových vytvářejí podle jeho informací on, pak jeden člověk v USA, a také my. S člověkem s USA se již před časem spojil a již určitou dobu společně spolupracují. A teď nám také nabídl možnost, spolupracovat na tomto projektu společně. Náš tým Badatelé Bible tuto nabídku zvážil, a dospěli jsme k názoru, že bude velmi užitečné tuto spolupráci podpořit, protože nám to otevírá obrovskou možnost mít k dispozici nejenom Česko-Slovenskou mapu bývalých svědků Jehovových, ale dnes již celosvětovou mapu, pod názvem Mezinárodní mapa bývalých svědků Jehovových a jejich přátel. Do dnešního dne, tedy do 20. 3. 2018 je v této mapě zapsáno neuvěřitelných 721 osob z celého světa, a každý den toto číslo roste. V této mapě jsou zapsáni jak bývalý svědkové Jehovovi, tak stále ještě aktivní svědkové Jehovovi, ale také lidi, kteří nikdy nebyli svědky Jehovovi. Jsou tady ještě zapsány jak jednotlivci, tak skupiny lidí, nebo organizace, které poskytují bývalým svědkům Jehovovým odbornou pomoc. Jsme rádi, že tento projekt má takový úspěch a jako tým Badatelů Bible Vás tímto také zveme, aby jste využili tuto možnost a zapsali se také do této mapy a tím získali další důvody radosti ve Vaší cestě ke Kristu.

Podívejte se také na komunikaci na polském facebooku o naších internetových stránkách a o tom, jak vytváříme mapu bývalých svědků Jehovových:

Komunikace Facebook 1

Komukace Facebook 2

 

Tým Badatelů Bible.

Tady můžete napsat váš komentář