Ilustrace Společnosti Strážná věž – Annabelle

 

   Annabelle je panenka Raggedy Ann, která se nachází ve skleněném boxu v rodinném muzeu Warrensových v Monroe v Connecticutu v USA. Panenka Annabella sloužila jako inspirace pro úvodní scénu filmu The Conjuring (2013), stejně jako pro filmy Annabelle (2014) a Annabelle: Creation (2017). Příběh Annabelle začíná v roce 1968, když jedna dívka dostává jako dárek panenku Raggedy Ann, která se začne chovat podivně a sdělí dívce, že je v ní duch mrtvé dívky Annabelle. Je si vědoma Společnost Strážná věž toho, že v její knize pro děti, má ilustrace panenky, která se přinejmenším velmi podobá démonické panence Annabelle? Odpověď zkuste najít samy. Přejeme příjemný poslech. 

Ilustrace Společnosti Strážná věž – Annabelle

 

Autor: facilis

2 Comments

Add a Comment
 1. Problém nastává tehdy , když tyto obrázky ukážete svědkům. Oni vám řeknou ,že je to podvrh , protože není zde uvedeno z jakých publikací a roků pochází tyto obrázky. Jsou to lidé , kteří nesmí přemýšlet svobodně a proto se nemohou ani sami duchovně rozvíjet. A slovo bdít u nich je nerealizovatelné. Znám je a je jim třeba pomoci aby hledali Pravého Boha a Krista Ježíše a ne aby se nechali klamat lživou organizaci pro kterou funguji akorát jako plátci jejich potřeb.

 2. fineasdergraaf

  Izajáš, 1:12-15 (Společnost Biblická, ekumenický překlad, r. 1985)
  12 Že se mi chodíte ukazovat! Kdo po vás chce, abyste šlapali má nádvoří?
  13 Nepřinášejte už šalebné obětní dary, kouř kadidla je mi ohavností, i novoluní, dny odpočinku a svolaná shromáždění; ničemnost a slavnostní shromáždění, to nemohu vystát.
  14 Z duše nenávidím vaše novoluní a slavnosti, jsou mi jen na obtíž, jsem vyčerpán, když je musím snášet.
  15 Když rozprostíráte své dlaně, zakrývám si před vámi oči. Ať se modlíte sebevíc, neslyším. Vaše ruce jsou celé od krve.

Tady můžete napsat váš komentář